GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 7931202
nr 793 1202
Tallrikar
4+ 2+ 2, Kina, 1700-tal + sekelskifte 1900, diameter: 23-27
Kondition: skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:51:34
300 kr
500 kr
800 kr
700 kr
900 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr